Webbyt
E-Pood
Webbyt
Webbyt
Teenused
Webbyt
Uudised
Webbyt
Otsing
Webbyt
Ostukorv
Webbyt
Kontakt
Webbyt
 
Webbyt

Otsing
Webyt

Ostukorv  
E-Pood
Webyt
Webbyt
E-Pood
Webbyt
Kaardiplotterid
Webbyt
Raymarine Axiom & Axiom+
Webbyt
Axiom2 Pro ja Axiom Pro
Webbyt
Axiom2 XL ja Axiom XL
Webbyt
Raymarine ELEMENT
Webbyt
Raymarine DRAGONFLY
Webbyt
NAVIONICS merekaardid
Webbyt
Autopiloodid
Webbyt
Instrumendid ja tarvikud
Webbyt
Raadioside ja AIS
Webbyt
Kalaleidjad
Webbyt
Radarid
Webbyt
Raymarine termokaamerad
Webbyt
Raymarine kaamerad
Webbyt
Eripakkumised
Webbyt
Uudised
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Hinnakirjad
Webbyt
Tagasiside
Webbyt
Privaatsuspoliitika
Webbyt
Tarneajad lahtiseletatult
Webbyt
E-poe kasutustingimused
Webbyt
Maksekeskuse tingimused
Webbyt
SVEA jrelmaksu tingimused

Kasulikud lingid  
Web2 Baltic Boat Sales O
Web2 Baltic Cruisers O
Web2 Boatworld O
Web2 GPS Eesti O
Web2 Intmec O
Web2 JMK Marine O
Web2 Mastervolt
Web2 Merevarustus O
Web2 Motomajutus
Web2 Nautical Partners O
Web2 Navionics
Web2 Pro Marine Trade O
Web2 Raymarine
Web2 Saul Sailing
Web2 Stage5Garage
Web2 Yachts-Service O

E-Pood

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 
Raymarine Axiom & Axiom+

Axiom, axiom+, axiom+ rv, axiom pro, rvx, axiom xl, element hv, element s 
Raymarine Axiom+ seeria puutetundliku ekraaniga kaardiplotter, kajalood, RV 3D kalaleidja ja sonar sobib igasse paati. Axiom+ seeria kaardiplotterid ühendavad endas kompaktset disaini, integreeritud GPS antenni ning laia valikut kõikvõimalikke funktsioone. Axiom+ Seeria mudeleid on kolme mõõtu ekraaniga 7", 9" ja 12". Kõigil Axiom+ seeria kaardiplotteritel on puutetundlik ekraan ning WiFi ja bluetooth liides. Võimalik on lisada eraldiseisev nuppude paneel RMK-10. Võrreldes eelmise põlvkonna Axiom seeriaga on Axiom+ 25% heledama ekraaniga, mälu on 4GB asemel 16GB, sisene GPS on 72 kanaliga GLONASS ja parandatud on ka 3D RV sonari võimekust. Erinevate adapterkaablitega on võimalik ühendada palju erinevaid kajaloe andureid. Axiom RV mudelitel on integreeritud 600W 3D Real Vision sonar. 

Axiom2 Pro ja Axiom Pro

Axiom, axiom+, axiom+ rv, axiom pro, rvx, axiom xl, element hv, element s 
Raymarine AXIOM2 Pro seeria kaardiplotterid on uus versioon edukast AXIOM Pro seeriast. Uue põlvkonna multifunktsionaalsed navigatsiooniseadmed mida on võimalik võrku ühendada, lisada radar, kajalood, AIS ja palju muid väliseid seadmeid. Ekraani suurused on 9", 12" ja  16" (15,4). Uuel plotteril on ka integreeritud GLONASS GPS antenn ning bluetooth ja WiFi liidesed. Bluetooth liidese kaudu on seade ühendatav audio seadmetega, WiFi liidest kasutatakse iPad või Android tahvelarvuti ja nutitelefoni integreerimiseks Axiom2 Pro seeria kaardiplotteriga. Axiom2 Pro seeria kaardiplotteril on HybridTouch ekraan ja nupud millest kolm on vahetatavad ja enda soovi järgi konfigureeritavad. Seadme juhtimiseks saab kasutada ka RMK-10 klaviatuuri. Axiom2 Pro-RVM mudelitel on integreeritud kahe 1kW kanaliga 3D RealVision MAX sonar. Axiom2 Pro-S mudelitel on integreeritud High CHIRP Conical Sonar CPT-S andurite jaoks.

Axiom2 XL ja Axiom XL

Axiom, axiom+, axiom+ rv, axiom pro, rvx, axiom xl, element hv, element s 
Raymarine Axiom2 XL seeria Touch Screen kaardiplotterid on meie lipulaev. Järeltulija edukale Axiom XL seeriale pakkudes oma uute Glass Bridge monitoridega pilkupüüdvat disaini ja uskumatult head pildikvaliteeti. Ühtsesse süsteemi on võimalus liita mitu erinevat Axiom, Axiom+, Axiom Pro, Axiom2 Pro, Axiom XL ja Axiom2 XL seeria kaardiplotterit. Neid saab omakorda jagada gruppideks, ülemine ja alumine juhtimiskoht jne. IP põhine konfigureerimissüsteem võimaldab tarkvaraliselt moodustada erinevaid gruppe mille juhtimiseks võib kasutada lisaks Touch Screen-ile ka ühte või mitut RMK-10 nuppude paneeli. WiFi ja bluetooth liidese kaudu on Lighthouse 4 kaardiplotterid integreeritvad tahvelarvutite ja nutitelefonidega. 

Raymarine ELEMENT

Axiom, axiom+, axiom+ rv, axiom pro, rvx, axiom xl, element hv, element s 
Raymarine ELEMENT seeria kalaleidjad on spetsiaalselt kalastajatele mõeldud uue põlvkonna navigatsiooniseadmed. Seadmes on peidus 1,2 GHz 3D HyperVision sonar ja Axiom seeriast tuntud Lighthouse III kasutajaliides. Element seeria tarkvara kannab uut nime, Lighthouse 3 SPORT milles on rõhku pandud just kalaleidjale ja muudele kalastusfunktsioonidele.  Ekraan ei ole puutetundlik, juhtimine käib ainult nuppudega millest 3 on vabalt oma lemmik otseteede jaoks kohandatavat kiirnuppu. Seadmel on NMEA2000 liides, WiFi, Bluetooth ja sisene GPS. Wifi kaudu on võimalik ühendada ka Quantum seeria radar.

Raymarine DRAGONFLY

Axiom, axiom+, axiom+ rv, axiom pro, rvx, dragonfly, axiom xl, element hv, element s  
Raymarine DRAGONFLY CHIRP kajalood kaardiplotter on täiesti omaette seade, osad mudelid on ainult sonarid, osad ainult kaardiplotterid, osad aga kombineritud multifunktsionaalid, kajalood sonar kaardiplotter. Üks seade on ilma ekraanita kajalood, see on Wi-Fish mis on spetsiaalselt nutiseadmetega ühendamiseks mõeldud "black box". Dragonfly PRO mudelid on samuti ühendatavad nutitelefoni või tahvelarvutiga. ,chirp, kajalood, kajaloed, kajaloodid, kajaloode, kalaleidja,

NAVIONICS merekaardid

navionics+, navionics+ 44xg, merekaart, merekaardid, sonar charts   
Navionics merekaardid mSD mälukaardil sobivad kõikidele tänapäevastele Raymarine ja ka enamusele teiste tootjate kaardiplotteritele. Kõige laiemalt on levinud meie meresõitjate seas kaart nimega Navionics+ 44XG Preloaded mis sarnaneb väga endise GOLD 44 XL9-ga. Nii se ongi aga lisaks juba eelnevalt alla laetud 44XG piirkonnale saab alla laadida ka sonari kaardid ja huvioblektid selles piirkonnas. "Meie" piirkond katab Soome lahe, Botnia lahe ja Läänemere, kaardil on ka Peipsi järv, Suur-Emajõgi, Võrtsjärv ning Soome ja Rootsi siseveekogud. Navionics+ Global allalaetav on tühi mälukaart mille peale saab alla laadida ühe ükskõik millise Navionics+ piirkonna. Navionics PLATINUM kaart sisaldab lisaks kõigele mis on Navionics+ kaardil veel 3D kaarte, aerofotosi, sadamate pilte ja neis pakutavate teenuste nimekirju. navionics, navionics+, elektroonilised merekaardid, kaardiuuendus, elektronkaardid, merekaart, merekaardid, uuenduskaart, merekaardi uuendus, navionics kaardiuuendus, navionics uuenduskaart, navionics chart update, navionics update chart,

Kehtiv valuuta on EUR ja kaupade hinnad sisaldavad Eesti käibemaksu 22%. Tasuda saab pangaülekandega, krediitkaardiga

(Visa, MasterCard), Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank) ja SVEA järelmaksuga.

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt